Vas-Fémker Kft. 1174 Budapest Lőrinci út 43.
Termékkatalógus
Utolsó frissítés időpontja:
2020-04-05 21:07:35
simplepay

ÁLLÁSLEHETŐSÉG

Amit kínálunk:

• Bejelentett jövedelem
• Stabilitás, biztos háttér
• Hosszú távú együttműködés
• Fiatal dinamikus csapat
• Kiszámítható munkaidő

  • Erdőkertes

    Áru kiadó:
    • Pontos, precíz személyiség
    • Terhelhetőség
    • Fizikai munkabírás
    • Azonnali kezdés!
  • Érd

    Sofőr "C" kategória:
    • C kategóriás jogosítvány
    • GKI kártya
  • Budapest

    Árú kiadó:
  • BUDAPEST - ÉRTÉKESíTŐ

    Értékesítő:
    • Feladatok:
    • Meglévő ügyfelekkel kapcsolattartás
    • Új ügyfelek megkeresése személyesen és telefonon
    • Ajánlatok készítése
    • Rendelések kezelése, ajánlat adástól, kifizetésig
    • Vállalatirányítási rendszerünkben történő aktív munkavégzés
    • Bejövő e-mailek és telefonhívások kezelése
    • Tárgyalások szervezése lebonyolítása partnereinkkel
    • Új piaci lehetőségek keresése

    • Elvárások:
    • Önálló és felelősségteljes munkavégzés
    • Középiskolai végzettség
    • Vezetői tapasztalat
    • Alapvető számítógép kezelési gyakorlat
    • Irodai alkalmazások ismerete levelezés, Word, Excel
    • Gyors, precíz munkavégzés
    • Munkájára és környezetére igényes kolléga
  • Budapest - Beszerző

    Beszerző:
    • Meglévő beszállítókkal kapcsolattartás
    • Új beszállítók megkeresése személyesen és telefonon
    • Ajánlatok kérések
    • Rendelések kezelése, nyomon követése
    • Folyamatos készletfigyelés, készlet gazdálkodás
    • Tárgyalások szervezése lebonyolítása

    • terhelhetőség
    • Kereskedelemben való jártasság
    • Kiváló tárgyaló készség
    • Aktív angol nyelvtudás szóban, és írásban egyaránt (Nyelvtudás nélkül, a pozíció nem pályázható!)
    • Kiváló egyéni és csapatmunkára képes személyiség

OK